Ohlasy rodičů

Těší nás spokojenost rodičů, zde naleznete pár pozitivních hodnocení našeho klubíku.

 

 Maminka Ondry:

Proč mám ráda Vilíka

1)      protože se ještě nestalo, že by do něj Ondráš nechtěl ráno jít

2)      protože Ondráš říká s hrdostí v hlase „moje školka“

3)     protože mi doma přeříkává básničky, které jsem ho neučila

4)      protože bez ohledu na počasí jde s kamarády každý den ven

5)      protože se začal rychleji sám oblékat

6)      protože tam mají psa jménem „Ebinka“ kterého má rád a dělá dětem společnost na vycházkách

7)      protože jsou paní učitelky trpělivé a nepraktikují tělesné tresty, ač mají můj výslovný souhlas

8)      protože paní učitelky stále nalézají nové způsoby, jak přimět Ondráše aby jedl

9)      protože děti neustále něco tvoří a náš domov je zásoben rukodělnými výrobky

10)   protože se tam líbí i mně a staršímu synkovi

11)     protože i když má otevřeno od 7, 30 můžu po domluvě dorazit v 7, 10

aneb 10 + 1 důvodů  proč  je jedna mamina  skoro v klidu

Maminka Lucinky:

Osobně bych moc ráda poděkovala teťě Petrušce a paní učitelce Aničce za veškerou dosavadní trpělivou péči v takřka rodinné školičce. Lucinka chodí do Vilíka proto, aby byla v kolektivu dalších dětí, aby se rozvíjela a učila novým věcem a já měla více času na práci i na sebe. Když má jít Lucinka do Vilíka, tak ráno nadskakuje radostí a odpoledne, když si ji vyzvedávám, je vždy nakažlivě vyladěná.

Mám dobrý pocit z toho, že každý den pochoduje a hraje si v nádherné přírodě na čerstvém vzduchu, že se přizpůsobuje režimu a kolektivu. Její psychomotorický vývoj i jemná motorika se rozvíjí při dětských hrách a bohatém ručním vyrábění. Doufám, že to tak bude i nadále a přeji školičce, aby měla samé spokojené návštěvníky!

 

Maminka Lukáška:

Než začal náš Lukáš chodit do Vilíka, musel mě (svou maminku) mít pořád nablízku. Díky velmi citlivému a trpělivému přístupu v této školce, mě po měsíci začal ráno budit s otázkou, zda jde dneska do školky. Pokud je odpověď ano, následuje velká radost. Postupně je ochoten opustit své oblíbené vláčky a zapojovat se i do společných aktivit, což jsem si u něj dříve nedovedla představit. Jako matka oceňuji krásné prostředí, ve kterém se školka nachází, nadšení trávit s dětmi hodně času v přírodě a vynalézavost při vymýšlení her. V téhle školce mají děti opravdu rádi a ke společnému cíli je vedou nenásilnou cestou.

 

Maminka Elišky:

Už když přijedete do klubíku Vilík, dýchne na Vás nádherná atmosféra okolní přírody, vysoké stromy, ptačí zpěv a klid. Eliška do Vilíka chodí velmi ráda, protože v ní nalézá rodinnou atmosféru, individuální přístup učitelek, mnoho zážitků při výpravách do okolních lesů a pokaždé si odnáší i svá umělecká díla, ze kterých má velikou radost. Myslela jsem si, že pro ni bude velmi složité se začlenit do kolektivu a opustit maminku. Ale díky velmi profesionálnímu a přitom velkému citu k dětem od místních učitelek, to nebyl žádný problém. Klubík mohu rozhodně jen doporučit ostatním maminkám a věřím, že i ostatní děti z ní budou nadšené.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat