O nás

Představují se Vám vychovatelky Klubíku Vilík:

 

 

Mgr. Petra Gaudníková (ročník 1973)

Jsem matka dvou dětí (2007, 2011). Vystudovala jsem střední ekonomickou školu v Praze a dále absolvovala jednoleté nástavbové studium Managementu. Následně jsem absolvovala magisterské studium na VŠP UK v Praze – obor AJ, literatura.

V průběhu studia jsem si přivydělávala jako učitelka ČJ/AJ, velmi často jsem jezdila na dětské tábory jako oddílová vedoucí.

Po ukončení studia jsem nakonec zakotvila v jedné, tehdy české bance. Od roku 1997 pracuji v bankovnictví. Zde jsem aktivně spolupracovala několik let s dětských domovem Charlotty Masarykové na Zbraslavi. Organizovala jsem nejen sbírky na potřebné i nadstandardní investice do domova, ale také výlety pro děti. Zde jsem prožila krásné a zároveň velmi smutné chvíle mého života.

V roce 2013 jsem se stala spoluzakladatelkou občanského sdružení Vilík-Hvozdy, které otevřelo Klubík Vilík. V klubíku pracuji jako koordinátor a pedagog.

 

 

 

 

 

Mgr. Anna Saturková (ročník 1959)

Jsem matkou 2, dnes již dospělých, dětí. Absolvovala jsem denní, magisterské studium na Pedagogické fakultě UPJŠ v Prešově, obor – ruský jazyk a výtvarná výchova.

Po skončení studia jsem nastoupila praxi jako učitelka ZŠ na prvním a druhém stupni nejdříve v Praze, pak v Davli a nakonec v Berouně.

Několik let jsem vedla dětské výtvarné kroužky ve Štěchovicích a na Slapech.

Krátce jsem také působila v soukromé školičce v Berouně jako vychovatelka. Pořádala jsem zde výstavy dětských prací z MŠ.

Pak jsem přerušila pedagogickou činnost a začala jsem pracovat v informatice a také jako asistentka ředitele firmy. Od roku 2010 pracuji v pojišťovnictví. Absolvovala jsem kurz „Počítačového grafika“.

I nadále jsem se však věnovala tvůrčí, výtvarné práci a vystavovala jsem své ručně malované hedvábné šály a obrazy.

V prosinci 2013 jsem se stala členkou nově založeného občanského sdružení Klubík-Vilík a od února 2014 zde pracuji jako pedagog.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat